KONST / Litografier / Färglitografi 12837110
nr 1283 7110
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 48x38 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:53:28
21/10 16:03:54
700 kr
21/10 17:30:54
21 okt
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström